dress edit 22

Kuriant šią suknelę man buvo svarbiausia jaustis gerai ir patogiai šventės metu.

Džiaugiuosi, kad būtent taip ir pavyko ją išpildyti.

VYSNIOG dress - suknelė siuvama individualiai pagal Jūsų asmeninius išmatavimus, norima spalvą bei primatavimu Vilniuje.

Suknelės kaina - 350 Eur.

Suknelė nėra masinė gamyba, dė to yra sudaromi sąrašai ir stojate į eilę suknelės siuvimui atitinkamai pagal Jūsų šventės datą. Suknelė pagaminama likus pakankamai laiko iki šventės.

Jei esate iš Vilniaus arba Jums nėra problemų atvykti ir iš kito miesto, vyksta suknelės primatavimas.

  • RANKOVĖS: Gaminimo technologija, neleidžia rankovėms kristi, jos laikosi tvirtai ir patogiai. Stengiamės rankoves išdirbti taip, kad klientė šventės metu jaustų maksimalų komfortą.

  • IŠMATAVIMAS: klientės pirminį savęs išsimatavimą atlieka pačios, tačiau jeigu stipriai abejojate ar jaudinates, kad galite išsimatuoti netiksliai, visada lauksime Jūsų mūsų studijoje, kur atliksime išmatavimą.

  • PRIMATAVIMAS: suknelės gamybos eigoje, lauksime Jūsų mūsų studijoje, kur atliksime Jums suknelės primatavimą ir žiūrėsime rezultatą (taisymas). Jeigu esate ne iš Vilniaus ir nėra galimybės atvykti, tikrai ne problema. Mes siunčiame pagamintą suknelę Jums, ramiai pasimatuojate ir tuomet jeigu kas nors netinka (laukiame video, nuotraukų), siunčiate suknelę mums atgal ir mes taisome kas netiko. Praktika rodo, kad tai tikrai ne problema, kadangi turime nemažai klienčių iš užsienio.

Rezervuotis sau vietą/eilę suknelės gamybai prašome avanso - puse sumos. Užsisakyti galite paspaudę mygtuką 'order'.

NORINT UŽSISAKYTI SUKNELĘ, PRAŠOME UŽPILDYTI ŠIĄ FORMĄ IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME.

Jeigu turite klausimų skambinkite telefonu +370 636 33 850, arba rašykite laišką: g.vysniog@gmail.com

Suknelės spalvą galite rinktis iš nurodytų 10 spalvų. Tačiau jeigu turite kitokių norų, mielai lauksime pasidalinant.

SUKNELĖS UŽSAKYMO FORMA: