VYSNIOG GIRLS

"Na ką, suknelė tiko TOBULAI! Esu nustebusi, kad be primatavimų viskas tiko taip puikiai. O komplimentų... gavau visą jūrą! Net kunigas krikštynų metu klausė, kur pirkau suknelę 😂 tai suprasti reikėjo, kaip komplimentą, o jis pasipuošusių damų mato tikrai daug. Vyras iš viso liko be žado, o komplimentus dalino beveik visi svečiai!

Jaučiausi kaip karalienė. Ačiū, Gabija, Jums labai! Už kūrybą, ujž greitą pristatymą į Los Angeles, už sklandžią ir pasitikėjimo vertą patirtį!

Visi komplimentai man, iš tiesų buvo skirti Jūsų kūrybai. Netikėjau, kad svajonių suknelę galima gauti taip paprastai ir greitai, džiaugiuosi, kad išdrįsau Jums parašyti. Ačiū!"

- Ieva Ba

"Kiekviena moteris - unikali asmenybė, kiekviena turi savo skonį, savo spalvas, o mano spalvos pasikeitė atradus @vysniog_com."

- Loreta

"Ačiū labai už striukę ir kostiumėlius, beprotškai patinka, pabandžiau juos miksuoti tarpusavyje tai puikiai dera, iš dviejų kostiumėlių galima susikurti keturis 😍. Ir švarkeliai prie šortų labai tinka! 🤍

Prisiekiu, mano didžiausias atradimas VYSNIOG brand. 🍾"

- Aušra Der

"Labas vakaras, jau praūžė mūsų šventė, noriu Jums dar kartą labai padėkoti! Nesu sulaukusi tiek pagyrų ir klausimų iš kur tokia graži suknelė! Tai didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ dar kartą 💙. Tikrai jaučiausi labai gerai 😊."

- Gintarė Ra